Нова Некрасівка відзначила 194-річчя 1

У неділю, 9 липня, один із наймальовничіших населених пунктів Саф’янівської громади відзначив 194 роки з дня заснування.
На превеликий жаль, в Україні триває війна, тож цьогорічне свято Нова Некрасівка відзначила дещо в іншому форматі, а саме проведенням благодійного концерту на підтримку Збройних Сил України.

Місцеві таланти підготували чуттєву концертну програму, сповнену любов’ю до рідної країни. Також свої виступи подарували творчі колективи Утконосівки, Дунайського, Ларжанки та Кам’янки.

Споконвіку Нова Некрасівка відзначає в свій День народження ще й День рибалки, адже Нова Некрасівка – одне з небагатьох сіл, яке зберегло справу своїх предків – рибальство.

Тож з подвійним святом привітали новонекрасівців заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, староста Новонекрасівського старостинського округу Ольга Колодєєва та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.

Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері, а з концерту вдалось виручити 10 000 грн, які підуть на потреби Збройних Сил України.

Разом до Перемоги!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid037FRxAjfcF7dUFnBr6h1Jp17jdadSogGyMTFCUySUfJZ3mJCVd482fH6ZHEqfijhyl