Нова Некрасівка відзначила День села яскравим благодійним концертом в підтримку ЗСУ 1

У неділю, 14 липня, село Нова Некрасівка Саф’янівської територіальної громади відзначило свій День народження – 195-років з дня заснування.

Вже третій рік поспіль новонекрасівці зустрічають свято рідного села в умовах війни. Тож цього року мешканці села вирішили з користю провести цей день та організувати благодійний концерт в підтримку українських захисників та захисниць, яким ми завдячуємо кожним прожитим днем на рідній українській землі.

Аматори Будинку культури села Нова Некрасівка підготували яскравий концерт, де кожна пісня та танець були сповнені любов’ю до рідного села та України, вірою та надією на скорішу Перемогу. Доєднались до привітань, подарувавши свої виступи, справжні художні колективи Утконосівки, Озерного та Дунайського.

З привітальними словами до присутніх звернулись секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха та староста Новонекрасівського старостинського округу Ольга Колодєєва.

Почесними грамотами Саф’янівської сільської ради були відзначені активні мешканці громади, завдяки зусиллям яких село розвивається, процвітає та стає все більш привабливішим.

Цього вечора спільними зусиллями було зібрано 6053 грн, які підуть на потреби українських Героїв.

Саме так, спільними зусиллями, донат за донатом ми наближаємо нашу Перемогу – Перемогу вільних, нескорених, мужніх та відважних українців!Слава України!Слава Силам Оборони України!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0EdXY97fnFRFurb7bZ4XjwnaYRRZLvXq5SB8Pmrh74eHgcFqAk37snh39oBvxbVYUl