Нова Некрасівка відзначила своє 192-річчя 1

У неділю, 11 липня, с. Нова Некрасівка Саф’янівської сільської територіальної громади відзначило День села – 192-річчя з дня його заснування.

Свій День Народження село відсвяткувало яскравим концертом, почесними гостями якого стали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, а також депутати Саф’янівської сільської ради.

«192 роки – багато чи мало … Не нам з вами судити. Це прожиті життя, прожита епоха. Це чиїсь долі, починання, звершення та здобутки. Нам з вами потрібно все це примножувати, що залишили наші предки. І ні в якому разі не озиратися назад, а тільки йти вперед і тільки по білих смужках. Зі Святом!», – привітала новонекрасівців Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Найбільш активні мешканці Нової Некрасівки були нагороджені грамотами народного депутата України Анатолія Урбанського та Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Вже протягом довгих років Нова Некрасівка відзначає в свій День Народження подвійне свято – День села та День рибалки. Адже Нова Некрасівка – одне з небагатьох сіл, яке зберегло справу своїх предків – рибальство. Для багатьох мешканців села воно залишається традиційним видом діяльності вже протягом двох століть. Тому в цей святковий день вітання приймали також і рибалки:

«Нова Некрасівка завжди славилася найкращими рибоводами, кращими рибалками та рибачками і, звичайно ж, найсмачнішою кухнею, страви якої можуть бути приготовані з риби. Бажаю вам міцного здоров’я, мудрості у всіх ваших починаннях та удачі», – привітала рибалок Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Свято продовжилося яскравими та запальними номерами від справжніх талантів Нової Некрасівки та її гостей: колективів Будинку культури с. Нова Некрасівка, солістки БК с. Стара Некрасівка Ірини Маврової, чоловічого вокального колективу «Ретро» с. Багате, НВА «Гармонія» Обласного центру національних культур, НВА «Етнос» с. Утконосівка та фіналіста пісенного шоу «Голос країни» Сергія Нейчева.

Після закінчення концерту всіх мешканців і гостей села чекала святкова дискотека на літньому майданчику Будинку культури. Весь вечір маленьких новонекрасівців радували ігрові майданчики, батути, надувні гірки, попкорн, солодка вата та інші цікаві розваги.

Свято вдалося на славу!