Новонекрасівський заклад загальної середньої освіти відзначив День пам’яті та примирення та День Перемоги 1

8-9 травня – День пам’яті та примирення, День Перемоги. В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти відбувся цикл святкових заходів.

Вже традиційно в школі відбувся патріотичний конкурс-огляд військової пісні та строю. Мета цього конкурсу сприяти виховуванню в учнів дисциплінованості, організованості, взаємоповагу, взаємодопомогу, любов до Батьківщини, прищеплення інтересу до військової служби.

Серед учнів 1-11 класів проведені уроки мужності: «Тільки пам’ять не сивіє, вічно житиме в віках» фотоквест-1 кл, «День пам’яті та примирення»-2кл., « Пам ятаємо …Перемагаємо»-3 кл., « Ми пам’ятаємо…»-4 кл. , «Ніколи знову…»-5кл, «Пам’ять – наше багатство»-6 кл., «Цих днів не замовкає слава»-7кл, «Не згасне пам’яті вогонь»-8кл., «Хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино»- 9 кл, «Їх подвиг – приклад для нас»-10 кл, «Останній бій, він найважчий»-11кл.

Під час проведення заходів вихованці поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, згадували та вшановували подвиг ветеранів, діти гортали сторінки нашої історії, кожний учасник заходів не залишився байдужим до подій, співпереживав, відчував свою відповідальність у збереженні пам’яті про героїчні подвиги українців. Проведені заходи стимулювали та сприяли пошуковій діяльності вихованців. Діти розповідали про своїх прадідів, які брали участь у Другій світовій війні. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину вшанували хвилиною мовчання. В бібліотеці школи організована тематична виставка «Перемога в серцях поколінь». Учні 11 класу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам.

Ми українці, ми не хочемо руйнувати, а хочемо Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир!