​Новорічні дива тривають 1

В період новорічних та різдвяних свят чудовим подарунком для 21 дитини закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради стала безкоштовна путівка до дитячого табору відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання в Карпатах «Соколята». До складу групи ввійшли діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, переможці обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, конференцій МАН, інтелектуальних та спортивних змагань тощо.

З 05 січня 2022 року школярі насолоджуються зимовими краєвидами Карпат, стали учасниками традиційних Новорічних і Різдвяних свят. Надовго залишаться в їх пам’яті Свята вечеря напередодні Різдва з 12 пісними стравами, вертепом, колядками,  щедрівки, засівання. Незабутні враження залишаться у дітей від пішохідних лісових та гірських прогулянок, різноманітних конкурсів, квестів, дискотек, купань в басейні, снігопадів…

Попереду у дітей ще тиждень активного відпочинку і нових вражень, а сьогодні вони висловлюють щиру подяку організаторам такого відпочинку, насамперед Анатолію Урбанському – народному депутату України, Олександру Урбанському – депутату Одеської обласної ради, Наталії Тодоровій – Саф’янівському сільському голові, Тетяні Якименко – начальнику управління освіти Саф’янівської сільської ради, Ользі Кіосєвій – начальнику відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти  Саф’янівської сільської ради, директорам шкіл  та зичать їм міцного здоров’я злагоди, особистого щастя і безмежної людської вдячності.

Нехай у вас ніколи не зникне бажання творити добро та дарувати приємні сюрпризи!

Наталія Григорчук – супроводжуючий педагог групи дітей Саф’янівської сільської ради в таборі «Соколята»