ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав» 1
Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).

Тема конкурсних робіт: Моє майбутнє в мирній Україні.
Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років.
Номінації конкурсу:
  • Молодша група (віком до 8 років);
  • Середня група (віком від 9 до 13 років);
  • Старша група (віком від 14 до 17 років).
Етапи проведення конкурсу:
  • I етап – прийом конкурсних робіт з 05.05.2022 року до 26.05.2022 року. Голосування за конкурсні роботи – до 09.06.2022 року.
  • II етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу з 13.06.2022 року до 17.06.2022 року.
  • III етап – нагородження переможців конкурсу, що відбудеться з 20.06.2022 року до 24.06.2022 року.
Організація проведення конкурсу здійснюється Координаційним центром з надання правової допомоги.
Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них:
  • На конкурс подається індивідуально підготовлений учасником конкурсу малюнок, пов’язаний з тематикою конкурсу.
  • Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А 3 або А 4.
  • Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.
  • Конкурсна робота подається в цифровому вигляді (сфотографована (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) відсканована (за допомогою оргтехніки) належної якості) шляхом завантаження на офіційний сайт конкурсу (https://art-konkurs.legalaid.gov.ua/ ) (далі – сайт) у форматі JPG, GIF або PNG.
  • Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків (законний представник), який діє в інтересах дитини, яка є учасником конкурсу, підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) відсутність будь-яких претензій щодо авторського права надалі.
  • Надсилаючи конкурсну роботу один із батьків (законний представник) учасника конкурсу надає згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини, яка є учасником конкурсу та приймає умови конкурсу (про що робиться відповідна відмітка на сайті).
  • Перед оголошенням результатів конкурсу за згодою одного з батьків (законного представника) відповідальною особою перевіряються документи учасника конкурсу, що підтверджують відповідний вік дитини (відсканований або сфотографований документ належної якості).
Порядок подання конкурсних робіт:
  • Для подання конкурсної роботи учасник конкурсу реєструється на сайті через пошту Gmail, спільно з одним із батьків (законним представником) заповнює всі необхідні дані, завантажує на сайт не більше 1 (однієї) фотографії або скан-копії малюнка у форматі JPG, GIF або PNG із зазначенням назви роботи та чекає, коли конкурсна робота пройде модерацію (перевірку) і з’явиться на сайті для голосування.
  • Учасник конкурсу може популяризувати свою конкурсну роботу для отримання голосів підтримки (зокрема поширювати у соціальних мережах тощо).
Голосування за конкурсні роботи та їх оцінювання:
  • Для голосування та підтримки конкурсної роботи потрібно через Gmail пошту авторизуватися на сайті.
  • Після авторизації учасник голосування може за допомогою відмітки «Подобається» підтримати одну найкращу, на його думку, конкурсну роботу.
  • Оцінювання конкурсних робіт відбувається на сайті в онлайн-режимі усіма авторизованими на сайті учасниками голосування, які виявили бажання підтримати одну з конкурсних робіт.
Визначення переможців та оголошення результатів конкурсу:
  • Переможці визначаються по кожній номінації у кількості трьох осіб – перше, друге та третє місця за кількістю вподобань, а саме відмітки «Подобається». 1 (перше) місце займає учасник, який набрав найбільшу кількість вподобань у відповідній номінації.
  • Оголошення результатів конкурсу публікується на сайті та на вебсайті (https://www.legalaid.gov.ua/ ) системи надання безоплатної правової допомоги.
Нагородження переможців:
  • Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та призами за перше, друге та третє місце в кожній номінації.
  • Найкращі малюнки буде розміщено на вебсайті.
У разі виникнення будь-яких питань щодо умов проведення конкурсу звертатися до відділу правопросвітництва управління правопросвітництва та вивчення правових потреб громадян Координаційного центру з надання правової допомоги за електронною адресою: pravoprosvita@legalaid.gov.ua