Онлайн-нарада психологічної служби у системі освіти у 2022/2023 навчальному році 1
8 вересня головним спеціалістом відділу дошкільної та позашкільної освіти Інною Руснак проведена онлайн-нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти громади.

В ході наради розглянуті питання щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 навчальному році.
Визначені основні напрямки роботи практичних психологів та соціальних педагогів.
Інна Володимирівна наголосила, що в умовах воєнного стану в Україні важливою є психологічна підтримка всіх учасників освітнього процесу. Особливо слід звернути увагу на дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб, їх емоційного стану, сприяти їх адаптації, проведенню з ними відповідної корекційної роботи за потребою.
Значну увагу було приділено профілактичній роботі з питань торгівлі людьми, попередженню домашнього насильства, булінгу (цькування), кібербулінгу, конфліктів та правопорушень серед дітей та учнівської молоді.
З роз’ясненнями щодо складання банку даних на дітей пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, виступила начальник дошкільної та позашкільної освіти Ольга Кіосєва.