Онлайн Ярмарок вакансій в Ізмаїлі 1

12 травня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості, пройшов Ярмарок вакансій. В умовах сьогодення захід було вирішено проводити онлайн, аби захистити здоров’я учасників.

Кадри шукали такі роботодавці: ТОВ «Бархан», ТОВ «Механозбиральний універсальний завод», Ізмаїльський КНЗО «Український ліцей ім. Т. Г. Шевченко», патрульна поліція України. Перелік найменувань вакансій невеликий, але їх кількість чимала. Наприклад, ТОВ «Бархан» запрошує на роботу адміністраторів торгівельного залу, касирів, продавців-консультантів. І це не по одній вакантній посаді, а по три-чотири. В ліцей потрібні вчителі математики, фізики та два вчителя початкових класів. Механозбиральному заводу потрібні машиніст автомобільного крану, головний енергетик, фрезерувальники, газозварники та токарі. А Департамент патрульної поліції запрошує десятьох поліцейських патрульної служби.

Представники роботодавців не лише озвучили перелік вакантних посад, але й розповіли про переваги та соціальні гарантії які вони пропонують своїм робітникам. Шукачі роботи активно цікавились нюансами працевлаштування.

– Зустріч пройшла дуже насичено та цікаво. У понеділок я піду з документами до кадрової служби патрульної поліції. Я – колишня військовослужбовець. Тому мене зацікавила пропозиція служби, – розповіла нам Ганна К.

– Дуже хвилювалася, як це буде, спілкуватися з роботодавцями онлайн, а не один на один, – ділиться з нами Олена М., – Але мої побоювання виявилися марними. Зацікавили кілька посад. Обов’язково прийду на співбесіду з роботодавцем, пропонуючи свої вміння на навички. Дякую за таку чудову можливість презентувати себе.

Представники роботодавців теж подякували фахівцям служби зайнятості за проведений захід.

– Зрозуміло, що ми звикли проводити масштабні заходи, на які приходили велика кількість й роботодавців, й шукачів роботи. Як, наприклад, ще кілька років тому. Але наше сьогодення диктує нові правила. Тому нам усім потрібно звикати до нових форм роботи та спілкування на відстані, – прокоментувала захід начальник відділу організації взаємодії з роботодавцями Інга Дудник, – Але ми обов’язково будемо намагатись бути корисними нашим клієнтам: роботодавцям та претендентам на вакантні посади, вирівнюючи попит та пропозиції робочої сили на ринку праці. Навіть у складних умовах пандемії.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості