Оперативна нарада 1

02 серпня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному відділі філії Центру пробації в Одеській області проведено оперативну нараду.

У роботі наради взяв участь весь особовий склад відділу. Були обговорені питання щодо дотримання дисципліни, додержання персоналом вимог антикорупційного законодавства.

Обговорили ряд важливих питань: 01.07.2021 прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі»; виконання вимог вказівки Державної установи «Центр пробації», щодо наповнення Єдиного реєстру засуджених осіб та осіб,узятих під варту; Огляд результатів діяльності філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області у першому півріччі 2021 року.

Наприкінці наради провели аналіз використання у роботі Порядку взаємодії уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями і Перспективного плану розвитку волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, на період 2020-2023 роки та домовились про подальшу продуктивну роботу.