Особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, учасники бойових дій та вдови загиблих внаслідок Другої світової війни отримають матеріальну допомогу 1

З нагоди відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті та примирення Саф’янівська сільська рада із місцевого бюджету надасть матеріальну допомогу особам з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, учасникам бойових дій та вдовам загиблих внаслідок Другої світової війни.

Відповідне розпорядження було видано Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою, керуючись п. 4 пп. 13, 18, 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії від 29.01.2021 року №181-VІІІ «Про створення та затвердження Положення комісії з надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Саф’янівської сільської територіальної громади при виконкомі Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області», рішенням сесії від 29.01.2021 року №181-VІІІ «Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги мешканцям Саф’янівської сільської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2021-2025 роки «Милосердя в Дії» та Протоколом комісії з надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Саф’янівської сільської територіальної громади при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області від 23.04.2021 №3.