Останній дзвоник пролунав  в Новонекрасівському ЗЗСО 1

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. І саме 3 червня востаннє, пролунав дзвоник для   випускників  Новонекрасівского закладу освіти, який покликав їх у широкий життєвий шлях сповнений надій.  Привітали випускників з цим святом  керівник закладу Арєшкіна  О.С., староста села Колодєєва О.О., класний керівник  Чумаченко О.П. та перший вчитель Тірон Л.К., батьки. Традиційно до привітань приєднались першокласники та учні 10 класу.

Щиро всі бажали одинадцятикласникам  реалізувати власні здібності, мрії, таланти, побудувати власну успішну долю, впевненості у власних силах, бути гідними творцями свого життя і справжніми людьми своєї країни,

Дитинство позаду. Що буде в майбутньому – знає лише доля.

Але, куди б вона вас не закинула- ніколи не забувайте тих, хто подарував вам світлу і добру казку  шкільного дитинства у рідній  школі!