Оздоровлення дітей Саф’янівської громади 1

Літо, літо, літечко… — золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. А побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження, чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.

Цього року відділом культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області було проведено роботу щодо оздоровлення 80 дітей Саф’янівської громади в таборах оздоровлення та відпочинку. Це діти, насамперед, пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій і талановиті та обдаровані діти та інші. Діти з радістю гостювали у таких оздоровчих закладах як: ТОВ « Дитячий оздоровчо – лікувальний пансіонат «Глобус» с. Приморське Ізмаїльського району, дитячий центр «Молода Гвардія» м. Одеса, дитячий центр «Артек» м. Київ, дитячий центр « Лаяр Сити» м. Хирів. У цих таборах перед ними відкрився світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, майстер-класів, поїздок, вони мали можливість поспілкуватися з однолітками, а також віднайти нових друзів. Всього охоплено оздоровленням та відпочинком 1905 дітей. Працівниками відділу культури,молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області був організований супровід дітей до ТОВ « Артек» з м. Одеса до м. Київ та у зворотньому напрямку.

У цих таборах особливу увагу приділяють проведенню виховної роботи з дітьми під час відпочинку та оздоровлення, спрямованої на розвиток духовності, патріотичного виховання, відродження національних обрядів, звичаїв і традицій, залучення школярів до занять спортом і, звичайно, пропаганду здорового способу життя.

Все в таборі до душі – і приємні вихователі-вожаті, і смачна кухня, і забавні ігри та конкурси, і веселі дискотеки та розмови до півночі, певно, крім одного – хвилини прощання. Бо віднайти хороших друзів не так вже й легко, а попрощатися з ними набагато важче. Лише табори впевнено чекатимуть на своїх відвідувачів, бо пройде час і багато з них обов’язково приїдуть сюди, щоб знову зустрітися і добре відпочити.