Платформа Дія Центрів: як це працює 1

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг, Мінцифри презентувало Платформу Дія Центрів

На платформі Центрів Дія громадяни мають можливість:

– Дізнатися інформацію про роботу Центрів;
– Знайти та сформувати маршрут найближчого до себе Центру;
– Перевірити ефективність Центрів на дашбордах;
– Залишити відгук про візит до Центру. ( Під час візиту у ЦНАП відсканувавши QR-код за допомогою смартфона. Наразі це доступно і мешканцям Саф’янівської сільської ради. Після візиту у ЦНАП, люди, що залишили номер телефону, отримуватимуть SMS- або Viber- повідомлення з опитуванням.)
– Стати «таємним відвідувачем» ЦНАПу ( Таємні відвідувачі — спеціально підготовлені люди, що за грошову винагороду отримують адмінпослуги у ролі клієнтів. Такі собі “ревізори” відвідують Центр, щоб оцінити сервіс за конкретними показниками, фіксують свої оцінки та коментарі в звіті й викладають його на спецсайті в інтернеті разом з аудіо- та фотоматеріалами.).

Користуйтеся Платформою Центрів Дія за посиланням: https://center.diia.gov.ua .

Начальник відділу «ЦНАП» Саф’янівської сільської ради Інна Кузьменко