Покладено початок капітального ремонту дороги Стара Некрасівка-Дунайське 1

26 березня Служба місцевих автомобільних доріг оголосила тендер на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Стара Некрасівка-Дунайське.

Покладено початок капітального ремонту дороги Стара Некрасівка-Дунайське 3

На даний час ділянка дороги Стара Некрасівка-Дунайське знаходиться в аварійному стані. Для багатьох мешканців Придунав’я є проблематичним пересування автотранспортом на зазначеній ділянці дороги, особливо – в негоду.

З бюджету Сафьяновскої сільської ради виділено в розмірі 800 000, 00 грн. фінансування на розробку проектно-кошторисної документації. Це – перший етап у ремонті дороги Стара Некрасівка-Дунайське.

За сприянням заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського та народного депутата України Анатолія Урбанського йде боротьба за виділення коштів з державного бюджету на ремонт зазначеної дороги. Крім цього, Служба місцевих автомобільних доріг обіцяла забезпечити співфінансування з обласного бюджету.

Покладено початок капітального ремонту дороги Стара Некрасівка-Дунайське 5