Попередження нещасних випадків 1

У нашому суспільстві проблема нещасних випадків серед підлітків виступає однією з нагальних. Причинами такого соціального явища найчастіше виступає негативний вплив мережі інтернету. Підростаючому поколінню треба постійно пояснювати небезпеку, яку таять в собі необдумані вчинки, доводити помилковість порочних уявлень про героїзм.

В рамках профілактичних заходів в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області за участю провідного фахівця Ізмаїльського міського центру соціальних служб Алли Дехтеренко для неповнолітніх суб’єктів пробації проведена виховна година на тему: «Попередження нещасних випадків серед підлітків». Підліткам були наведені приклади як заради так званої «сумнівної слави» і відеозапису у ТікТок, можна наразити себе на небезпеку, ризикуючи власним здоров’ям та навіть життям.

«Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що більшості нещасних випадків можна було б запобігти. Підлітки, на жаль, в силу свого психологічного розвитку не завжди розуміють наслідки, в них ще не сформоване критичне мислення, і дії, які вони вчиняють, на кшталт небезпечних челенджів, мають трагічні наслідки», – підсумувала хід зустрічі Алла Дехтеренко.

Тому важливим аспектом є створення для підростаючого покоління оточення високої духовності, поваги до особистості та її внутрішнього світу. Діти повинні відчувати турботу і потрібність, як рідним, так і суспільству в цілому.