Повага до себе та інших людей 1

26 серпня 2021 року в Ізмаїльському районному відділі №1 волонтерка Галина Чепой провела заняття для суб’єктів пробації які мають криміногенну потребу «Стосунки з рідними та близькими».

Головною метою було сформувати просоціальні цінності через: аналіз своїх базових цінностей, власної ціннісної системи, розвиток навичок розбудови позитивної системи цінностей, забезпечення їх функціонування у безпечний спосіб, не порушуючи закон.

Волонтерка розповіла, що цінність має для кожного значення у житті. Найпершою й найвищою, абсолютною цінністю для суспільства є людина, її життя. Існує величезна кількість цінностей і їх можна розділити на дві великі групи: матеріальні та духовні. Присутні розглянули їх більш детально та визначили для себе перш за все які є цінності пріоритетними та які є найменш важливими, як їх підтримати, як вони впливають на поведінку.

«Кожна людина повинна усвідомлювати свою унікальність, мати почуття власної гідності й розуміти цінність будь-якої іншої людини, поважати її», – наголосила волонтерка.