Працівник ЦНАПу у тебе вдома. Розповідаємо, що таке мобільна цифрова валіза! 1

Саф’янівська громада дбає про вразливі групи громадян! Завдяки співпраці зі швейцарсько-українською Програмою EGAP Саф’янівська сільська рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Хто може скористатись цією послугою?

• жителі громади, старші вісімдесяти років;
  • люди з інвалідністю першої групи;
  • жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Як скористатися послугою?

• Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Ізмаїл, проспект Незалежності,69. Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.
  • Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.
  • Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Можливість отримати послуги ЦНАП удома діятиме на постійній основі.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до цих категорій, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг.

Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок-Четвер : 08.00-17.15
Обідня перерва :13.00-14.00
П’ятниця : 08.00-16.00
Субота, неділя – вихідні дні.

тел: 0975519204-Кузьменко Інна (начальник «ЦНАП)

@Програма EGAP впроваджується @Фондом Східна Європа у партнерстві з @Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.