Працівники Саф’янівської сільської ради долучилися до щорічної акції «За чисте довкілля» 1

В п’ятницю, 23 квітня, співробітники Саф’янівської сільської ради долучилися до щорічної акції «За чисте довкілля», яка приурочена до Дня довкілля та Дня благоустрою.

Акція є загальнодержавною та проводиться в усіх регіонах. В Саф’янівській сільській раді дана акція проходить протягом квітня та травня. Вже в Богатом, Саф’янах, Кислицях, Лощинівці, Каланчаку, Матросці, Муравлівці, Новій Некрасівці та Утконосівці була проведена висадка дерев.

Сьогодні працівники громади благоустроювали територію перед адмінбудівлею Саф’янівської сільської ради. Були висаджені ялівець, квіти, самшит та інші рослини.

Завдяки праці та старанню співробітників Саф’янівської сільської ради прилегла територія будівлі облагороджена!