Правоохоронці забезпечать безпеку під час проведення ярмарки Щедрості та таланту 1

Уже в цю суботу на стадіоні в с. Саф’яни пройде масштабний захід – ярмарок Щедрості та таланту.

Адміністрація та співробітники Саф’янівської сільської ради ведуть активну роботу з підготовки до проведення заходу. Зокрема, в середу, 1 вересня, в адміністративній будівлі Саф’янівської сільської ради під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової пройшла нарада з представниками Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня», Національної поліції України та Держпродспоживслужби.

На нараді розглянуто питання забезпечення правопорядку під час ярмарки. Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова акцентувала увагу на те, що під час заходу гості повинні відчувати себе комфортно та безпечно.

Тому, щоб забезпечити безпеку всіх учасників заходів, до охорони правопорядку будуть залучені понад півсотні правоохоронців, а також медичні працівники.

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради