Пробація та новітні тенденції сучасної правової науки 1

Ізмаїльський районний відділ № 1 філії Центру пробації в Одеській області охоче займається питаннями підготовки волонтерів та бажаючих стати волонтерами задля формування установки на власну активність та самопізнання як основи професійного самовизначення та самоствердження, щоб забезпечення безпеки суспільства шляхом запобігання вчиненню правопорушень стало їх покликанням. З цією метою застосовуються самі різноманітні засоби – бесіди, зустрічі, навчання, тренінги тощо.

Старший лейтенант внутрішньої служби Анастасія Руссєва та фахівець відділу Валентина Щокіна взяли участь у студентській науково-практичній конференції кафедри права Придунайської філії МАУП на тему «Концептуальні засади та новітні тенденції сучасної правової науки».

На конференції виступили з доповідями і здобувачки вищої освіти-волонтери пробації Марія Ніколаєва та Вікторія Давидова. Вікторія опрацювала та поділилась з учасниками конференції цікавим дослідженням «Порядок здійснення нагляду за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням», скориставшись здобутим досвідом під час проведення волонтерської діяльності. Науковим керівником дослідження В.Давидової була фахівець відділу В.Щокіна.