Протидія  торгівлі людьми 1

В селах Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради серед учнівської молоді та вихованців дитячих садків проведені заходи щодо протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення молоді та дітей гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причини, форми та ознаки цього явища.


Фахівці із соціальної роботи ЦССССР, дотримуючись запобіжних заходів під час карантину при COVID -19, та враховуючі вік аудиторії слухачів, ознайомили дітей та молодь з проблемою торгівлі людьми. Під час проведення соціальної профілактики було надано інформацію про основні види та форми експлуатації людини, особливу увагу приділяли до способів втягнення дітей до протиправних , які загрожують здоров’ю, життю та свободі дитини, факторів. Були висвітлені теми: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність». «Безпека життя дітей під час літніх канікул».

При проведенні роботи з підлітками, фахівці із соціальної роботи звертали увагу на статистичні дані постраждалих українців від торгівлі людьми; загроз пов’язаних з торгівлею людьми; надали інформацію що робити, якщо потрапив у біду.

Під час проведення соціальної профілактики охоплено 172 чол., 16 заходами.

Проблема торгівлі людьми – це актуальне сьогодення, яке бентежить як дорослих так і підростаюче покоління. Знати як себе захистити від потрапляння у складну життєву ситуацію – право кожної людини.

Якщо Ви або близька людина постраждали від торгівлі людьми, потрапили в ситуацію пов’язану із торгівлею людьми, звертайтеся до Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради.

Адреса Центру: м. Ізмаїл, пр. Суворова,28.каб. 10,11.Тел. 6-22-45

Директор ЦССССР М.В.Брусова