Проведення профілактичної роботи серед дітей, підлітків з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей, опікунських сімей  на базі ТОВ «Глобус» (Ізмаїльський район) 1

На базі ТОВ «Глобус» (Ізмаїльський район) 20 серпня 2021 р. спеціаліст Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради серед дітей, підлітків з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей, опікунських сімей Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області проводилась профілактична робота щодо попередження правопорушень, вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнокуріння, захворювання на ВІЛ/СНІД, туберкульоз та інші небезпечні захворювання, ведення здорового способу життя. Проведено бесіди на тему: «Торгівля людьми» та «Профілактика домашнього насилля».

Робота спеціаліста була орієнтована на зміну ставлення дітей та підлітків до тютюнокуріння, вживання алкогольних, наркотичних речовин, створення таких умов, при яких вибір здорового способу життя буде не тільки привабливим, але і необхідним для розвитку особистості та соціального становлення молодої особи.

З дітьми проводились бесіди, індивідуальні консультування, в ході яких особлива увага приділялась питанню про наслідки вживання алкогольних, наркотичних, токсичних речовин на молодий організм підлітків та дітей. Окрема увага під час бесіди приділялась питанню щодо профілактики злочинності в дитячому середовищі ,торгівлі людьми та домашньому насильству.

Також спеціалістом ЦССССР були проведені бесіди з питань правил поведінки дітей на воді, на вулиці, з вогнем та електроприладами. Дітям було роз’яснено як себе вести в екстремальних ситуаціях з метою попередження нещасних випадків.

Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради