Примусове стягнення аліментів на дитину 1

30 серпня 2021 року за ініціативою Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області, проведено робочу зустріч з керівництвом Ізмаїльського відділу державної виконавчої служби в Ізмаїльському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Під час наради обговорені проблемні питання, які виникають при виконанні постанов суду відносно правопорушників, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт та шляхи їх вирішення.

Не обійшли увагою учасники бесіди й важливість застосування до боржників додаткових обмежень. Зокрема, заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, оголошення боржників у розшук. Окремим напрямом бесіди було повторне притягнення боржника до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 183-1 КУпАП.

За результатами зустрічі прийняті відповідні рішення, які спрямовані на виконання положень чинного законодавства, що спрямоване на посилення захисту права дитини на належне утримання.