Привіт. Ти як? Повертаємось до школи. 1

Цього року «Ти як?» та команда фахівців доклали руку до того, аби «перший дзвоник» не був сигналом про стрес — ні для дітей, ні для батьків. 1 вересня психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних провели спеціально розроблені уроки для учнів 1-11 класів на тему підтримки ментального здоров’я та навичок піклування про себе. Відсьогодні вони доступні для перегляду на сервісі MEGOGO у розділі «MEGOGO Освіта».

Урок для 1-6 класів
(https://megogo.net/ua/view/22559076-vseukrains-kiy-urok-z-mental-nogo-zdorov-ya-1-6-klasi-ti-yak-povertaiemos-do-shkoli.html)▫️

Урок для 7-11 класів (https://megogo.net/ua/view/22559086-vseukrains-kiy-urok-z-mental-nogo-zdorov-ya-7-11-klasi-ti-yak-povertaiemos-do-shkoli.html)

Про що говорили:

🔔 що таке стрес і як впоратися з його наслідками;
🔔 що таке емоції, якими вони бувають і чому навіть агресія — це нормально;
🔔 як допомогти собі, які вправи згадати, коли стає тривожно;
🔔 як побороти страхи, пов’язані з початком навчального року.

Уроки також містять практичні поради для батьків, опікунів і вчителів, які допоможуть виявити ознаки тривожності у дітей, вчасно і правильно зреагувати — вислухати, зрозуміти й підтримати.

Позаяк уроки тепер доступні онлайн, кожен охочий може доєднатися, щоб розширити свої знання про ментальне здоров’я, навчитися піклуватися про себе та навчити цьому близьких.

Хвилюватися через початок навчального сезону — нормально. Навчимося долати наші тривоги разом.