ПСИХОЛОГІЧНИЙ МАРАФОН ДО 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «ПСИХОЛОГИ ОДЕЩИНИ В ДІЇ» 1

19 серпня 2021 року Ізмаїльський районний відділ №1 філії Центру пробації в Одеській області  прийняв участь у марафоні.  Метою якого було консолідувати зусилля психологів Одеської філії для демонстрації можливостей психологічної служби з забезпечення діяльності органів пробації, не лише для клієнтів пробації, а й для волонтерів та працівників уповноважених органів пробації.

Марафон проводився в форматі Zoom-конференції та надав можливість психологам виступити в якості ведучого тренінгу та мати змогу долучитися до роботи колег в якості учасників та експертів.

Відбувся обмін науковими пошуками, думками та поглядами. Папку спільних напрацювань буде спрямовано на електронні адреси відділів для подальшого використання в практичній діяльності з персоналом пробаціонерів Одещини.