П'ята сесія Саф’янівської сільської ради 1

У четверг, 25 лютого, відбулася п’ята сесія Саф’янівської сільської ради – найбільшої сільської громади України.

На засіданні були присутні 30 депутатів з 34.

До порядку денного було включено більше 100 питань. Депутати ухвалили наступні рішення:

– про виконання бюджету сільських рад за 2020 рік;
– про звернення депутатів Саф’янівської громади до начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю щодо створення комісії з вивчення і виготовлення шлюзу регулятора на каналі Громадський, проект по розчищенню каналу Желявський, проект з виготовлення шлюзу регулятора на каналі біля села Кислиця;
– про організацію пільгового проїзду педагогічних працівників Дитячої музичної школи;
– земельні питання.

Також майже одноголосно були ухвалені рішення з наступних важливих питань:

– визначення перших об’єктів, куди виділено фінансування у 2021 році:
– утвердження програми “Безпека Саф’янівської сільської ради”;
– прийняття у комунальну власність земельних ділянок сільскогосподарського призначення;
– затверджені положення про відділ земельних відносин та екології, про фонд навколишнього природнього середовища, про відділ з питань адмінпослуг та видатки спортсменам.

Питання щодо надання пільги із сплати земельного податку на 2021 рік КП “Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” було перенесено на наступну сесію. За це рішення проголосувала більшість депутатів.