Рені масштабно відзначив День Міста 1

За доброю традицією в другу суботу вересня центр Ренійської громади відзначає свій День Народження. В цьому році Рені виповнилося 473 роки.

Ренійців та гостей міста чекала цікава насичена святкова програма. Вранці в церкві Святих Костянтина і Олени пройшов молебень за розвиток міста та Ренійської громади. Потім біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулася презентація населених пунктів громади, а в парку Перемоги – спортивно-розважальні заходи – виставка живих скульптур, демонстрація страв національної кухні, спортивні змагання і концерт за участю народних колективів.

Мешканців Рені привітав мер міста Ігор Плєхов, а також почесні гості – заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, Суворовський селищний голова Олег Босікевіч, депутати Ізмаїльської районної ради та Одеської обласної ради, а також гості з Молдови та Румунії.

«Від імені всієї моєї громади вітаю вас із вашим святом. Бажаю вам удачі, везіння, міцного здоров’я, мирного неба над головою і процвітання вашій яскравій громаді», – привітав ренійців Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Продовжилась святкова програма ввечері на площі Свободи, де виступили талановиті артисти не тільки Рені, а й всієї Бессарабії.

Справжньою «родзинкою» вечора став подарунок від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» – виступ молдавської рок-групи «Zdob şi Zdub», а завершився День Народження яскравим та незабутнім феєрверком.