Різдвяні подарунки прийомним сім'ям Саф'янівської громади 1

Мама і тато − два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя.

Найкращим середовищем для життя й розвитку дитини є сім’я. Кожна дитина повинна зростати у сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд та виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження.

Одним із пріоритетних напрямків державної соціальної політики є соціальна робота з сім’ями, дітьми. Особлива увага приділяється дітям – сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування. В Саф’янівській сільській раді Ізмаїльського району Одеської області функціонують 5 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей.

Напередодні Новорічних свят, до Дня Святого Миколая, Центром соціальних служб Саф’янівської сільської ради проведена акція «Новорічна казка» для дітей – сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Під патронатом Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області діти отримали солодкі подарунки, привітання з Днем святого Миколая, Новорічними та Різдвяними святами.