Саф'янівська громада багата на талановиту молодь 1

Підведені підсумки останнього туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2022», який проводився у місті Києв.

Конкурс сприяє формуванню у дітей патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищепленню любові до рідної мови; розвитку естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей.

Користувач Публічної бібліотеки Саф’янівської громади Денис Дімов (с. Багате) під час літніх канікул активно долучився до творчого конкурсу.

У своїй роботі «Моя майбутня професія» хлопчик розповів про те, як він любить грати в футбол і мріє стати у майбутньому тренером з футболу.

Твір Дениса став найкращим у своїй номінації та за рішенням Головного журі конкурсу включений до збірки «Творчі канікули – 2022».

Привітали та нагородили переможця Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи, в.о. директора комунального закладу «Публічна бібліотека Саф’янівської сільської ради» Тетяна Чілік.

Щиро дякуємо за віддані сили та старання! Бажаємо перемог у наступних конкурсах!

Саф'янівська громада багата на талановиту молодь 3