Саф’янівська громада безупинно допомагає військовослужбовцям ЗСУ 1

Нещодавно на стадіоні в селі Саф’яни відбувся благодійний ярмарок «Разом до перемоги» на підтримку Збройних сил України, організований Саф’янівською сільською радою за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я».

Гості мали можливість придбати різноманітні національні страви кожного населеного пункту громади – курбан, мамалигу, шурпу, шашлик, міліну, смачну випічку, уху тощо. Виручені кошти з ярмарку – 126 500 грн та 800 $ – пішли на потреби військовослужбовців Збройних сил України.

Зокрема, частина зібраних коштів була спрямована на закупівлю автомобільної гуми, яка сьогодні була передана бійцю Олександру – мешканцю села Матроска.
Наразі Олександр боронить нашу країну від російських окупантів на Донецькому напрямку.

Дякуємо всім, хто долучився до допомоги ЗСУ! Незабаром буде передана наступна партія допомоги!

Продовжуємо працювати!