Саф’янівська громада безупинно допомагає Збройним Силам України 1

З початку повномасштабного вторгнення російської нечисті на територію України Саф’янівська територіальна громада постійно допомагає людям, яким ми завдячуємо кожним світанком та заходом сонця, – нашим військовим.

Одним із благодійних заходів, які проводились на території громади, став благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, організований Саф’янівською сільською радою за підтримки Благодійного фонду Урбанського “Придунав’я”. Тоді, завдяки спільним зусиллям Саф’янівської сільської ради та всіх мешканців громади, були зібрані кошти у розмірі 126 500 грн. та 800 $.

Частина зібраних коштів була спрямована на закупівлю автомобільної гуми, яка була передана бійцю Олександру – мешканцю села Матроска, який боронить нашу країну від російських окупантів на Донецькому напрямку.

Інша частина коштів була спрямована на закупівлю автівки Nissan Navara, яка після обов’язкового технічного обслуговування була передана сьогодні військовослужбовцям, які боронять нашу країну від російських окупантів на Донецькому напрямку.

До допомоги ЗСУ вже неодноразово долучається і колектив КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня», який сьогодні також передав ще одну автівку Nissan Navara нашим бійцям.

Крім того, військовослужбовцям були передані різноманітні смаколики.

Саме так, спільними зусиллями, кожний на своєму фронті наближаємо таку довгоочікувану Перемогу!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!