Саф'янівська громада масштабно відзначила 30-ту річницю Незалежності України! 1

24 серпня Україна буде відзначати найбільше державне свято – 30-річчя незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Напередодні цього свята в різних куточках країни проходять тематичні заходи. Одним з таких заходів став масштабний святковий концерт в с. Каланчак Саф’янівської громади.

Адміністрація Саф’янівської сільської ради підготувала справжнє свято. В цей день зі сцени Будинку культури с. Каланчак звучали зворушливі композиції про Україну та про рідний край. Своїми виступами артисти громади оспівували любов до своєї Батьківщини.

Привітали мешканців Саф’янівської громади Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, перший заступник голови Саф‘янівської сільської ради Петро Хаджиков, керуючий справами Саф‘янівської сільської ради В‘ячеслав Суддя, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та начальник відділу організаційно-кадрової роботи Саф‘янівської сільської ради Ірина Аношина.

«Від імені Саф’янівської сільської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом. Бажаю усім нам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, процвітання нашої громади та Божого благословення. Зі святом!», – звернулась до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

На честь 30-ї річниці незалежності України почесними грамотами Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, народного депутата України Анатолія Урбанського, Одеської обласної ради та спільними грамотами Ізмаїльської районної державної адміністрації та Ізмаїльської районної ради були нагороджені активні мешканці громади, які своєю працею та особистим внеском розвивали та продовжують розвивати громаду.

Свято вдалося!

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради