Саф’янівська громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги для переселенців 1

З початком війни багато людей, рятуючись від російських загарбників, знайшли тимчасовий прихисток на території Саф’янівської сільської територіальної громади. Одним із таких місць стало село Кам’янка, де компактно проживає більшість переселенців.

Днями, за дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, яке він дав під час нещодавнього робочого візиту до Саф’янівської громади, Одеський обласний гуманітарний штаб надав гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам села Кам’янка.

Дякуємо Одеській обласній військовій адміністрації та обласному гуманітарному штабу за надану допомогу!

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!