Саф'янівська громада отримала два нових поліцейських автомобіля та зброю 1

У четвер, 2 грудня, в Одесі, на площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє, відбулось урочисте вручення службового автотранспорту та зброї поліцейським офіцерам громад та структурним підрозділам Головного управління Нацполіції на Одещині.

Офіцерам громад вручили ключі від 23 автомобілів: 17 Renault Duster та 6 KIA, а також 17 турецьких помпових рушниць Hatsan.

Автомобілі оснащені всім необхідним – аптечками для надання першої медичної допомоги, раціями, відеореєстраторами, сейфами для зберігання рушниць, набором технічних інструментів, ліхтарями та навіть бензопилами.

Серед тих, хто отримав новий автотранспорт та зброю, була також Саф’янівська сільська територіальна громада.

«Для нашої громади це було дуже потрібно, бо у нас найбільша громада в Україні — 42 тисячі населення та 19 населених пунктів. І допомога, яку нам сьогодні запропонувала держава в особі поліцейських офіцерів та техніки, — це важливо для нашого спокою та безпеки», — зазначила голова Саф’янівсько сільської ради Наталія Тодорова.

Нагадаємо, весною Саф’янівська сільська рада долучилась до проекту «Поліцейський офіцер громади», який передбачає закріплення за кожною громадою поліцейських залежно від кількості її мешканців. Зокрема, в Саф’янівській сільській раді працюватимуть сім поліцейських офіцерів. Наразі вже працюють два поліцейських, решта проходить підготовку.