Саф’янівська громада продовжує допомагати військовим Збройних Сил України 1

Вже майже рік триває найкривавіша війна, яку розв’язала країна-терорист росія. Щодня наші воїни виявляють неймовірну мужність, боронячи країну від російсько-терористичної навали. Часто ціною власного життя та здоров`я вони забезпечують мир та спокій тисячам українських міст і селищ.

З початку війни Саф’янівська сільська територіальна громада та Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» регулярно допомагають бійцям на передовій.

До допомоги військовим ЗСУ активно долучаються юні мешканці громади та колективи закладів освіти. Вже неодноразово в навчальних закладах Саф’янівської громади проходять благодійні ярмарки на потреби ЗСУ. На виручені кошти діти разом зі своїми батьками купляють теплий одяг, засоби гігієни, донатять на придбання техніки для бійців, а також готують різноманітні смаколики. Маленькі волонтери формують свою допомогу у коробки, які прикрашають зворушливими листівками.

Нещодавно в закладах освіти Саф’янівської громади пройшла чергова благодійна акція «Допомагаємо ЗСУ. Наближаємо перемогу разом». Виручені кошти були задонатені на придбання приладу нічного бачення для наших захисників, які боронять країну на Авдіївському напрямку. Крім того, діти разом з батьками сформували 135 коробок зі смаколиками, теплими шкарпетками, окопними свічками, оберігами, засобами гігієни та іншою допомогою.

Днями подарунки були передані хлопцям на передову разом з 10 автівками, серед яких вантажівки, позашляховики та автобуси, генераторами та 50 пічками-буржуйками від Благодійного фонду Урбанського «Придунав‘є».

Це не перша допомога від народного депутата України Анатолія Урбанського, заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського та Саф’янівської сільської ради.

Минулого року Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» передав на фронт 32 автівки, генератори, автозапчастини, пічки-буржуйки, медичні засоби, теплий одяг, а разом з цим смачні смаколики та різноманітну допомогу від дітей Саф’янівської громади.

Наші відважні і мужні воїни ЗСУ боронять країну, виконуючи військовий обов’язок на 1000%! А нам потрібно працювати на своєму фронті, тим самим наближаючи країну до перемоги!