Саф’янівська громада простилась із загиблим Героєм – Василем Омельченко 1

Сьогодні в Саф’янівський сільській територіальній громаді День жалоби – громада проводжала в останню путь військовослужбовця, захисника України, справжнього патріота – Василя Омельченка.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України мешканець села Броска, 33-річний Василь Омельченко,
боронив українську землю від російського агресора. 2 червня під смт Луганське Бахмутського району Донецької області обірвалось життя Героя, сина, брата, друга…

Загиблого військовослужбовця мешканці його рідного села Броска зустрічали на колінах, із прапорами та квітами у руках. Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до самої рідної хати Василя Омельченка.

Прийшли віддати останню шану та проститись із Героєм сотні людей – рідні та близькі, бойові побратими, друзі, односельці, а також керівництво Саф’янівської громади.

Василя Омельченка поховано на місцевому кладовищі.

Саф’янівська сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині загиблого. Герої не вмирають, герої живуть серед нас. Ім’я Василя Васильовича Омельченка назавжди буде вписане в історію нашої держави та Саф’янівської громади. Пам’ять про нього збережемо у своїх серцях.

Вічна пам’ять Герою!