Саф‘янівська громада провела в останню путь військового льотчика 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській територіальній громаді знову День жалоби – громада проводжала в останню путь військовослужбовця, справжнього захисника Батьківщини – Євгенія Качай.

З перших днів повномасштабної агресії росії на території України мешканець села Лощинівка, 23-річний Євгеній Качай, боронив українську землю від російського агресора. Більше 30 польотів виконав Євгеній з початку війни. 2 липня був його останній політ…

Загиблого військовослужбовця мешканці його рідного села Лощинівка зустрічали навколішки, із прапорами та квітами у руках.
Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної хати Євгенія Качай.

Прийшли віддати останню шану та проститись із військовим льотчиком сотні людей – рідні та близькі, бойові побратими, друзі, односельці, однокласники, а також керівництво Саф’янівської громади.

Євгенія Качай з військовими почестями поховано на місцевому кладовищі.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Саф’янівська сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині загиблого. Сумуємо разом із вами.

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу, слава Герою!