Саф‘янівська громада привітала військовослужбовців Збройних Сил України 1

Сьогодні наша країна відзначає одне з головних державних свят – День Збройних Сил України, який цього року набув особливого значення.

Тисячі захисників та захисниць України, в тому числі і наші земляки, зі зброєю у руках боронять рідну країну від російського ворога, оберігають наш спокій та виборюють право українців жити у вільній, незалежній та суверенній країни.

З нагоди професійного свята, Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова привітала військовослужбовців Збройних Сил України:

«Дякую вам за ту нелегку службу, яку ви несете, за вашу мужність, героїзм та відвагу! Міцного вам здоров‘я, сил, витримки, миру та скорішої Перемоги! Бажаю повернутись додому живими та неушкодженими! Слава Україні!».

Крім того, голова громади передала бійцям подарунки від дітей громади. Вже стало справжньою традицією, коли юні мешканці Саф’янівської громади разом зі своїми батьками, щоб порадувати захисників та передати своє тепло та підтримку, готують різноманітні смаколики та малюють зворушливі листівки.

Україна пишається своїми воїнами! Слава Збройним Силам України!