Саф’янівська громада урочисто відзначила День Соборності України 1

Сьогодні, 21 січня, з нагоди Дня Соборності України у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради відбувся святковий концерт.

22 січня 1919 року ввійшло до української історії як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

На урочистий захід Саф’янівської громади завітали секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та військовослужбовці.

«Від імені Саф’янівської сільської ради бажаю вам міцного здоров’я, злагоди, кохання до рідної землі, процвітання, мирного неба та благополуччя», – звернувся до присутніх перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков.

Після урочистої частини заходу відбувся святковий концерт за участю справжніх талантів Саф’янівської сільської територіальної громади. Свої виступи подарували НВА «Катлабухські голоси», НТА «Колорит», НВА «Етнос», НВА «Вдохновенье», НАТ «Тинереця», «НВА «Купава», НВА «Любисток», НВА «Журавушка», НВА «Сперанца», НВА «Меланколие», НХК «Джерело», вокалісти – Василь Чепой та Вероніка Топова.

Кожен виступ був сповнений неймовірною любов’ю до України та великою вдячністю українським воїнам.