Саф‘янівська громада відзначила День Державного прапора України 1

Сьогодні в Україні відзначають День Державного прапора. Символічно, що це відбувається напередодні Дня Незалежності, адже саме синьо-жовтий прапор вже багато років є символом боротьби за незалежність нашої держави.

Синьо-жовтий стяг був свідком як важких, так і радісних віх історії української держави. І ось уже чверть століття як синьо-жовтий стяг офіційно майорить над незалежною Україною. Для кожного українця він став символом гордості, віри, честі і незламності. Синьо-жовті кольори відтепер і навіки залишилися в серці кожного громадянина.

Жовтий колір – це не просто золоті і щедрі врожаї, а й символ прагнення до кращого, забезпеченого життя і добробуту. Синій колір – це не тільки бездонне синє небо, а ще – мир і спокій, за які ми відчайдушно і мужньо боремося.

У цей день у різних регіонах України проводяться традиційні заходи до Дня Державного прапора України. Урочисто підняли Державний прапор і у Саф‘янівській громаді, яка є найбільшою в Україні.

В Церемонії підняття прапора взяли участь Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, заступник голови Саф‘янівської сільської ради Петро Хаджиков, керуючий справами Саф‘янівської сільської ради В‘ячеслав Суддя, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, діловод с. Саф‘яни Ольга Харченко, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та начальник відділу організаційно-кадрової роботи Саф‘янівської сільської ради Ірина Аношина.

В завершенні заходу до підніжжя пам’ятного знаку урочисто були покладені квіти.

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради