Саф‘янівська громада відзначила День Гідності та Свободи 1

Сьогодні наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня вшановують ті події в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З метою вшанування героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які віддали власне життя задля демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, за участю керівництва Саф’янівської сільської ради в селі Саф‘яни відбулось урочисте покладання квітів до пам‘ятного знаку.

Сьогодні перед нами постали нові випробування – у кривавій російсько-українській війні ми змушені знову виборювати незалежність, свободу та територіальну цілісність України, боротися за право жити на вільній землі під мирним українським небом.

Знаємо, Перемога за нами, бо ми – вільний та незламний народ!