Саф’янівська громада відзначила День захисника України 1

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також День захисника України, з нагоди якого у відділі культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради сьогодні, 13 жовтня, відбувся святковий концерт.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

Почесні гості, серед яких Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, керуючий справами Саф‘янівської сільської ради В‘ячеслав Суддя, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та старости старостинських округів, привітали воїнів-захисників.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України. Бажаю кожному з вас, вашим родинам та близьким міцного здоров’я, успіхів, досягнення всіх ваших поставлених цілей. Дякую вам за те, що кожного дня ви охороняєте наш спокій, сон, наших діточок, наше життя та нашу Україну», – звернулась до захисників Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Після урочистої частини заходу відбувся святковий концерт за участю справжніх талантів Саф’янівської сільської територіальної громади. Свої виступи подарували НВА «Катлабухські голоси», НТА «Колорит», ВА «Вдохновенье», НВА «Любисток», Віоріка Скутельник, ВА «Співаночка», Юлія Мішуліна, Руслан Погребний, Галина Дяченко, НВА «Жемчужина», НВА «Журавушка», Тетяна Савіна, ВА «Дунайські голоси», Петро Павленко, ТА «Сяйво» та Вероніка Топова.

Кожен виступ був сповнений неймовірною любов’ю до України та великою вдячністю українським воїнам-захисникам, які кожен день охороняють наше життя.