Саф’янівська громада візьме участь у проекті «Розвиток системної та стійкої трансформації конфліктів в Одеській області» 1

У вівторок, 7 вересня, в Саф’янівській сільській раді відбулась зустріч Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової із представниками міжнародної організації «Форум Громадянської служби миру (forumZFD)», ГО «Регіональний аналітичний центр» та ВГО «Асоціація підтримки місцевої самоорганізації населення» щодо участі представників Саф’янівської громади у проекті «Розвиток системної та стійкої трансформації конфліктів в Одеській області».

Метою даного проекту є залучення, навчання та підготовка представників місцевих громад щодо активної ролі у розв’язанні конфліктів та участі у формуванні місцевих політик через роботу Діалогових ініціативних груп, які буде створено на місцевому рівні.

Проект впроваджуватиметься у кількох місцевих громадах Одеської області, серед яких: Суворовська, Татарбунарська, Березівська, Слобідська, Красносільська, Фонтанська, Великомихайлівська та Біляївська громади, а тепер до них долучилась Саф’янівська сільська рада.

Під час зустрічі гості більш детально розповіли про план проекту. Так, найближчим часом, вже 10 вересня, у м. Одеса відбудеться зустріч з обміну досвіду громад Одещини з представниками громад Херсонщини. Після цього пройде відбір учасників до участі в проекті. А вже 27 вересня стартує перший 5-денний навчальний модуль по роботі з конфліктами.

Сектор інформаційної діяльності Саф’янівської сільської ради