Саф’янівська громада вшанувала пам’ять Миколи Георгійовича Миндру 1

Микола Георгійович Миндру – найвідоміший мешканець села Кам’янка Саф’янівської сільської територіальної громади, який ще за життя став легендою. Був передовиком сільського господарства, головою колгоспу Прогрес, який став мільйонником та за досягнення якого Микола Миндру отримав звання Героя соцпраці.

Сьогодні, 7 лютого, виповнилося рівно 20 років від дня його смерті. Вшанувати його пам’ять на могилу приїхали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур та староста села Кам’янка Іван Лефтеров.

Микола Георгійович Миндру лише кілька днів не дожив до свого 73-річчя, був відомий на всю Бессарабію та далеко за її межами. На честь нього названо вулицю села, встановлено погруддя, названо Палац Спорту Кам’янки його ім’ям.
Багато хто його знав, прийшли на могилу та до погруддя Миколи Миндру, вшанувати його пам’ять.

Завдяки таким людям, як Микола Миндру, піднімались господарства в сільській місцевості, розвивалась економіка, та про таких людей повинні пам’ятати місцеві мешканці, передаючи з покоління в покоління пам’ять про людину-легенду.