Саф’янівська громада вшанувала пам’ять загиблих Героїв України 1

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Саме 29 серпня 2014 року на сході України загинуло найбільше українських військових. Це сталося під час виходу українців з оточення російськими військами під Іловайськом.

Керівництво та депутатський корпус Саф’янівської громади хвилиною мовчання вшанували подвиг захисників України та поклали квіти до пам’ятного знаку в селі Саф’яни.

На жаль, війна триває. Щодня на полі бою гинуть кращі з кращих, ті, хто міг би творити, любити, будувати плани на майбутнє, жити щасливим життям…

Наші співчуття родинам полеглих Героїв, вдячність та доземний уклін батькам загиблих земляків – Олександра Хмелярова, Василя Омельченка та Євгена Качай. Дякуємо за те, що гідно виховали справжніх патріотів України!

Схиляємо голови та розділяємо з рідними загиблих біль непоправної втрати.

Вічна пам’ять Героям!