Саф’янівська сільська рада долучилась до проекту «Поліцейський офіцер громади» 1

У вівторок, 20 квітня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та очільник поліції Олег Бех підписали меморандум про співпрацю та партнерство між Саф’янівською сільською радою та Національною поліцією України.

Підписання меморандуму відбулося в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», який стартував в Одеській області в лютому цього року. Згідно даному проекту, за кожною громадою закріплять поліцейських залежно від кількості її мешканців. Зокрема, в Саф’янівській сільській раді працюватимуть сім поліцейських офіцерів.

Участь у конкурсному відборі на посади офіцерів громад беруть діючі співробітники поліції, які пройдуть спеціальну підготовку. Кандидатів обирає спеціальна комісія з представників Національної поліції України та представників громад.

Обрані кандидати житимуть на території громади, орієнтуючись на потреби місцевого населення. Така тісна взаємодія дозволить правоохоронцеві в повній мірі вивчити проблеми своєї громади та на повну силу працювати для їх подолання.

– Про свою роботу поліцейські офіцери мають звітувати перед своєю громадою не рідше одного разу на рік. Їх роботу оцінюватимуть залежно від рівня довіри громадян та задоволення їх діяльністю, – зазначив Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Саф’янівська сільська рада долучилась до проекту «Поліцейський офіцер громади» 3