Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування

«07» липня 2021 р.

Саф’янівська сільська рада Ізмаїльського району Одеської області

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області:

– головного спеціаліста управління земельних ресурсів та екології.

Освітньо-кваліфікаційні вимоги до кандидатури на посаду:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • без вимог до стажу роботи;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрової роботи апарату сільської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції” за минулий рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Ізмаїл, пр. Суворова, 69, каб. № 304, IIІ поверх, тел. 0980229707.