Саф’янівська сільська рада продовжує роботу з наповнення бюджету, адже від цього залежить подальше функціонування громади 1

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів.

Під час засідання комісії були розглянуті питання заборгованості підприємств зі сплати податку на доходи з виплаченої орендної плати за користування земельними паями у 2021 році; податкового боргу з орендної плати за землю; заборгованості з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; сплати туристичного збору та легалізації праці.

Голова громади Наталія Тодорова наголосила на необхідності своєчасної сплати податків, легалізації заробітної плати найманих працівників, недопущення скорочення мінімальних гарантій зі сплати заробітної плати.

Сподіваємось, що сьогоднішній конструктивний діалог з керівниками підприємств принесе бажані результати.