Саф’янівська сільська рада взяла участь в ознайомчому тренінгу щодо цифрового розвитку громад 1

На початку листопада в Одесі відбувся тренінг для цифрових громад в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP.

Під час тренінгу учасники, серед яких також представники Саф’янівської громади, дізналися, які проекти планується впроваджувати спільно з пілотними громадами, чому цифровізація є вигідною для громади, та як впровадження сучасних цифрових інструментів дозволяє покращити економічний потенціал громади та підвищити довіру людей до місцевої влади.

Завершився тренінг підбиттям підсумків та плануванням роботи на найближчий час.

У тренінгу взяли участь територіальні громади Одещини – переможці в конкурсі територіальних громад, який був проведений в межах реалізації Програми EGAP.

В рамках заходу в якості тренерів та організаторів приймали участь Світлана Бронікова (тренер-фасилітатор), Олександр Равчев (експерт з комунікації), Софія Сакалош (Координаторка з впровадження цифрових інструментів у громадах Програми EGAP), Сергій Гунько (Координатор з цифровізації регіонів Програми EGAP), Іван Копиченко (Регіональний координатор Програми EGAP).

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Програма впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).