Саф’янівська територіальна громада відсвяткувала День Перемоги 1

Є події, над якими не владний час, вони навіки залишаться в пам’яті народу. Саме такою подією є Велика Світова війна. Багато десятиліть відділяють нас від Великої Перемоги. Але нащадки завжди пам’ятають та пам’ятатимуть той драматичний та героїчний час, завжди будуть шанувати тих, хто віддав своє життя та здоров’я за свободу нашої Батьківщини.

Цього року Україна відзначає 76-ту річницю з Дня Великої Перемоги. На честь цього, сьогодні, 9 травня, в селах Саф’янівської громади пройшли тематичні заходи до 76-ї річниці перемоги над нацизмом.

У святкових заходах взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, народний депутат України Анатолій Урбанський, заступники Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та Іван Чепой, секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, керуючий справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, керівник апарату Ізмаїльської районної державної адміністрації Ганна Григорчук, керуюча справами Ізмаїльської районної ради Алла Данукалова, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжі, керівник підприємства «Дунайський аграрій» Роман Дяжук та інші почесні гості.

Святкування розпочалося парадом у центрі Саф’янівської громади. Почесні гості та мешканці Саф’ян ходою пройшли до Пам’ятника невідомому солдату, де відбувся святковий концерт та урочисте покладання квітів.

Саф’янівці підготували яскраву, але в той же час і зворушливу святкову програму. У цей день, за традицією, звучали пісні про подвиги наших прадідів, Батьківщину та кохання. З вітальними словами до присутніх звернувся Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова:

«Вітаю з Днем Перемоги! Сьогодні ми шануємо пам’ять тих людей, які віддали своє життя за наш мир, за наш спокій, за наше майбутнє. У кожного з нас має буде мрія, щоб ми з вами жили під блакитним небом та щоб ніколи не чули свист пулі, гранатомету, крики та плачі матерів. Бажаю вам всім міцного здоров’я та мирного неба над головою!»

Також в інших селах Саф’янівської громади відбулися мітинги та урочисті покладання квітів в пам’ять героїв, які віддали своє життя за наш мир.

День Перемоги залишається самим зворушливим та душевним святом. Ніякі інші свята не зможуть зрівнятися з ним. Це особливий день в житті та історії нашої країни. Ми завжди повинні пам’ятати, якою ціною дістався нам мир, та шанувати пам’ять героїв Великої Світової війни!